Jūsų krepšelis yra tuščias!
Papildymas "Emotion of Sea", 250ml

Papildymas "Emotion of Sea", 250ml


Kiekis:

Namų kvapas "Emotion of Sea", 250ml Papildymas

·         Viršutinės (pradinės) natos – Snaputis

·         Vidurinės (širdies) natos – Šalavijas

·         Bazinės (baigiamosios) natos – Gintaras

Aromato grupė – Vandenynas

Emocijos: Švaros pojūtis ir jūros gaiva derinama su raminančiu bangų ošimo atsiminimu.

 

“Emotion of Sea” kvapai pripildys Jūsų namus gaivaus jūros ir švaraus oro aromato. Vanduo ir deguonis neturi kvapo, bet emociniame lygmenyje veikia mus raminančiai ir yra itin malonūs. Pagrindinės šio kvapo natos - snaputis ir gintaras, praturtina šalavijo esenciją, kad ši įgytų dar harmoningesnį ir melodingesnį aromatą, primenantį bekraščias jūros platybes. Subtilus ir elegantiškas, skaidraus stiklo, namų kvapų difuzorius su mediniu klevo kamšteliu ir bambuko lazdelėmis, papuoš jūsų pasirinktą erdvę bei pripildys jausmus žadinančiais bei paslaptimi dvelkiančiais aromatais.

“My Fragrances” namų kvapai, sukurti Italijos meistrų naudojant natūraliąsias esencijas, laikantis senųjų tradicijų bei remiantis naujausiomis technologijomis, suteikia galimybę mėgautis maloniais ir užburiančiais kvapais. Skirtinga kvapų spalva priklauso nuo eterinių aliejų. Laikui bėgant spalva kinta, nes kvapai “gyvi”, jie gyvena su jumis, kvėpuoja bei skleidžiasi.

Naudojimas: Atsukti kamštelį. Kvapą perpilti į difuzoriu, sumerkti bambuko lazdeles. Pastoviam kvapui palaikyti lazdeles keisti pusėmis (vartyti).

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:nuolaidos iki 50%